Joanna Kubik
doradca wakacyjny w Galerii Alfa w Białymstoku

Począwszy od dziecięcych kolonii, poprzez samodzielne dzikie wyjazdy, aż do wycieczek zorganizowanych – każda z moich dotychczasowych podróży niezwykle mnie rozwinęła oraz zainspirowała do poznawania świata, innych kultur i obyczajów.
Z ogromną przyjemnością podzielę się moimi doświadczeniami oraz dołożę wszelkich starań, by każda Państwa podróż była niezapomnianym przeżyciem! 

 

O mnie

Od kiedy sięgam pamięcią pasjonowało mnie odkrywanie nowych miejsc oraz poznawanie odmiennych kultur, dlatego możliwość połączenia moich zainteresowań z pracą okazała się strzałem w dziesiątkę. 
Zawsze staram się pomóc Klientom wybrać wymarzone wakacje z takim zaangażowaniem, z jakim wybieram wakacje dla siebie. Stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do Klienta. 
Zdaję sobie sprawę, że każdy ma inne wyobrażenie o idealnych wczasach – moim priorytetem jest realizacja tych wyobrażeń. Ogromną radość sprawiają mi późniejsze relacje szczęśliwych i wypoczętych Klientów.
Profesjonalna pomoc i doradztwo są dla mnie najważniejsze, dlatego wciąż pogłębiam swoją wiedzę o coraz to nowsze kierunki oraz dokładnie poznaję bazę hotelową, aby móc udzielać kompleksowych informacji odnośnie do przedstawianych ofert.

 

Ulubione kierunki

Włochy – szczególnie Sycylia, na pewno wrócę tam kiedyś jeszcze raz, żeby przejechać się tym razem wzdłuż zachodniego wybrzeża, bo we wschodnim się zakochałam! Przepiękna Taormina i krystaliczna woda na plaży Mondello – niezapomniane widoki. 
Malta - oraz jej mniejsze sąsiadki Gozo i Comino – idealny kierunek pod aktywny wypoczynek z racji głównie kamienistych plaż. Zapierająca dech w piersiach laguna „blue lagoon” idealna do nurkowania i snurkowania – to po prostu trzeba zobaczyć! 
Kreta - piaszczyste plaże, piękne góry, klimatyczne miasteczka. Tutaj swoje miejsce znajdą wielbiciele leniuchowania jak i Ci aktywniejsi. Na Krecie mamy wszystko, czego potrzeba na idealne wakacje! 

Moje wakacyjne hity

Grecja – czy to wyspa czy to ląd, każdy znajdzie coś dla siebie.
Turcja – hoteli w tak dobrym standardzie i w tak niskiej cenie nigdzie nie znajdziemy.  
Majorka – jak na Kanary za daleko, to Baleary w sam raz. 

Podróżnicze plany i marzenia

USA – nie odejdę z tego świata, dopóki nie przejadę Stanów od góry do dołu.
Rejs po Karaibach – bo jak już lecieć tak daleko to czemu siedzieć ciągle w jednym miejscu?
Azjatycki tour – bo nie mogę się zdecydować czy Tajlandia czy Wietnam, a może Bali? 

Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykułu na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas