Szymon Siewruk
kierownik biura w oddziale Gdańsk

Podróże i poznawania świata to dla mnie spełnienie marzeń. Wysyłając Państwa na wypoczynek dokładam starań tak samo rzetelnie jak przy wyborze wakacji dla siebie, dzięki czemu klienci którzy obdarzyli nasze biuro zaufaniem zawsze wracają w 100% zadowoleni.

 

O mnie

Pracuję zawodowo w branży turystycznej od 2010r. Wcześniejsze doświadczenia z zakresie organizowania imprez firmowych, wyjazdów sylwestrowych w Polsce i zagranica a także własnych wyjazdów wakacyjnych skłoniły mnie do pracy w biurze podróży.

Od początku stawiałem na profesjonalizm, odbyłem wiele wyjazdów zagranicznych, podczas których odwiedziłem ponad 500 hoteli.

Aktywnie i regularnie odwiedzam nowe wakacyjne kierunki, a jako snowbordzista odwiedziłem także wiele regionów narciarskich we Włoszech, Czechach, Słowacji oraz...Turcji (region Erzurum).

Podróżowanie oraz praca w biurze podróży to moja pasja i spełnienie marzeń. Dzięki temu Klienci którzy mieli okazję skorzystać z mojego doświadczenia zawsze otrzymują kompleksowe informacje odnośnie swojej wybranej oferty, z przyjemnością prezentuje swoje wakacyjne zdjęcia, opowiadam co warto zobaczyć na miejscu a które rzeczy są mało interesujące.

Ulubione kierunki

Hiszpania, zarówno kontynent (szczególnie Costa del Sol) jak i wyspy: Majorka (polecam przepiękną miejscowość Cala d'Or !) oraz Teneryfa z zachwycającym Loro Parkiem (orki, delifiny, wspaniała przyroda).

Turcja: fantastyczne miejsce zarówno na wypoczynek w najwyższym standardzie, wspaniałe rodzinne resorty z aquparkami jak i przepiękne widoki i cuda natury jak np. Pamukkale czy Kapadocja.

Portugalia, wybrzeże Algarve z cudownym klimatem wakacyjnym a dla miłośników golfa - jednymi z najlepszych pól golfowych na świecie!

Moje wakacyjne hity

Kefalonia - wyspa grecka, nieodkryta...

Costa Dorada - to tu wypoczywają Hiszpanie!

Sycylia - nowość z przelotami z Gdańska

Podróżnicze plany i marzenia

Emiraty Arabskie - zobaczyć ponownie za kilka lat

Australia i Nowa Zelandia - ....bo któż by nie chciał?

Rejs dookoła świata - bo Mazury i Bałtyk to już za mało

Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas